Doktorunuza Sorun
Doktorunuza Sorun Randevu veya detaylı bilgi almak için arayın.
Dr. İsmail Güleç İstanbul Diş Hekimi

Işıldayan Dişleriniz İle Etrafınıza Gülücükler Saçın!

Estetik diş hekimliği sağlıklı dişlerin ve özgüvenle gülümsenin kapılarını ardına kadar açıyor.

Diş sorunlarınız nedeniyle gülümserken özgüven sorunu yaşıyor ve gülümsemekten dahi çekiniyorsanız estetik diş hekimliği ile henüz tanışmamışsınız demektir.

Dişlerin yapısındaki sorunlar sağlık sorunlarına neden olabildiği gibi bunun yanı sıra sosyal hayatta kendinizi kötü hissetmenize ve psikolojik açıdan da rahatsız olmanıza sebep olabilir. Diş problemleriniz olduğu için endişe etmenize gerek yok, çünkü estetik diş hekimliği ile diş problemlerinin giderilmesi mümkündür. Estetik diş hekimliği uygulamaları ile siz de sağlıklı gülüşlere sahip olabilirsiniz.

FK klinik estetik diş uygulamaları ile diş problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Randevu almak ve diş hekiminiz ile diş estetiği operasyonunuzu planlamak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dişlerin rengini kaybetmesinde sigara, çay, kahve, gazlı içecek tüketimi, yaş ilerlemesi, kanal tedavisi yapımı ve gelişim çağında alınan antibiyotikler sebep olabilmektedir.

Lamina Porselen Kaplama

Lamina Porselen Kaplama

Hem estetik açıdan güzel hem de doğal duran dişlere sahip olmak istiyorsanız lamina porselen kaplama ile bunu başarabilirsiniz.

Genelde ön dişlere uygulanan, farklı renk ve formlara sahip olarak hazırlanan kaplamalardır. İnce yapısına rağmen porselen kaplamalar oldukça sağlamdır. Işık geçirgenliği özelliği sayesinde kaplama olmasına rağmen doğal görüntü elde edilmesini sağlar. Porselen kaplama ile estetik açıdan sorunsuz ve tamamen doğal görünen dişlere sahip olabilirsiniz.

Dişlerinizin doğal yapısının bozulmamasını istiyorsanız ancak bir yandan da estetik açıdan sorunsuz dişleriniz olsun istiyorsanız FK klinik lamina porselen kaplama uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Bonding Uygulaması

Diş kırıkları, diş çentikleri ve renk değişikliklerine dair sorunlarınıza son verecek olan alışılmışın dışında bir tedavi; bonding!

Kompozit malzeme kullanılarak dişlerin var olan sorunlarının onarılması ve boyutlarının değiştirilmesi işlemidir. Yapılan bonding uygulaması dişleri lekelenmeye karşı da korumaktadır. Anestezi kullanılmayan ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Estetik diş hekimliği uygulamaları sayesinde daha sağlıklı dişleriniz daha mutlu göründüğünüz gülüşleriniz olması mümkündür.

Bonding Uygulaması
Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Dişlerinizin estetik açıdan sahip olduğu sorunlar gülüşlerinize mi yansıyor? Gülüş tasarımı sayesinde siz de özgürce gülümseyeceksiniz.!

Herkesin kendine has bir gülümsemesi olmalıdır. Estetik açıdan gülümsemenizde sorun olduğunu düşünüyorsanız gülümseme tasarımı ile daha da güzel gülebilirsiniz. Gülüş tasarımı, yüz hatlarınıza, dudak kalınlığınıza, cinsiyetinize ve ten renginize göre değerlendirme yapılarak yüzünüze yakışacak en iyi gülümsenin oluşturulmasıdır. Gülüş estetiği yapımı sonrasında kendinize daha çok güvenerek kahkahalar atabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve özel hayatınızda daha fazla ve daha özgür bir şekilde gülümsemenizi önemsiyoruz.

Size özel tasarlanan gülüşünüz ile sosyal hayatınızda ve özel hayatınızda gözler üzerinizde olsun.

Full Porselenler

Yaş ilerlemesi ile birlikte kendini göstermeye başlayan dişlerde aşınma ve renk değişimi estetik açıdan hoş olmayan görüntülen oluşmasına neden olur.

Diğer diş kaplama yöntemlerine göre daha parlak bir yapısı olan full porselen kaplamalar yaşın da ilerlemesi ile kendini gösteren aşınma ve renk değişimlerinin düzeltilmesini, dişlerin yeniden ışıltılı hale gelmesini sağlıyor. Estetik diş hekimliği tedavi yöntemleri daha hoş görünen dişlerin oluşturulmasını sağlar.

Dişlerinizin şeklinden ve estetik yapısından memnun değilseniz full porselen kaplama yaptırabilirsiniz.

Full Porselenler
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplama

Aşınmış ve eski parlak sağlıklı rengini kaybetmiş olan dişler zirkonyum kaplama ile eski hallerine geri dönüyor.

Zirkonyum esas porselen kaplamalar diğer kaplamalara göre daha dayanıklıdır. Zirkonyum kaplamalar hastanın ağzındaki dişlerin daha doğal ve estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlar. Kişiye özel yapılan kaplamlar ile her bir hasta kendine özel bir gülüşe kavuşur.

Özgüveninizin en üst seviye olduğu gülücükler saçmak, dişlerinizin estetik açıdan sorunsuz olduğu doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız zirkonyum kaplamaları tercih etmelisiniz.

Diş Kristali

Gülümserken etrafınıza hem gülücük hem de ışıltı saçın!

Diş kristali uygulamaları dişlere estetik açıdan güzel duran ve ışıltı veren yapay kristal taş veya pırlanta yapıştırılması işlemidir. Diş kristali uygulaması her yaştan hastaya yapılabilmektedir. Işıltılı ve alışılmışın dışında bir gülümseme istiyorsanız diş kristali uygulaması tam size göre.

Gülümserken tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve ilgi görmek istiyorsanız FK klinik diş estetiği uygulamaları arasında yer alan diş kristali uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Diş Kristali
Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Dişlerinizin renginden memnun değil ve gülümserken görünmesinden mi korkuyorsunuz?

Sigara, alkol kullanımı, diş bakımı alışkanlığı olmaması vb. gibi nedenlerden dolayı dişler doğal rengini kaybederek sararırlar. Dişleri eski ışıltılı haline getirmek için diş beyazlatma yöntemleri bulunmaktadır. Diş beyazlatma yöntemleri tek diş beyazlatma, tüm dişlerin beyazlatıldığı kombine diş beyazlatma, ofis tipi ve ev tipi diş beyazlatma olarak ayrılmaktadır.

Parlayan dişlere sahip olmak için diş beyazlatma yöntemlerini tercih edebilirsiniz.

Tam Seramik Kuron Kaplama

Doğal görünmeyen diş kaplama yöntemlerinin yapaylığından uzak ve doğal diş görünümüne sahip kaplamalar yaptırmak istiyorsanız tam seramik kuron kaplamaları tercih etmelisiniz.

Tam seramik kuron kaplamalar alt yapısında güçlendirilmiş porselen bulunan veya tamamen blok olarak güçlendirilmiş porselenden yapılan estetik açıdan en gelişmiş, en doğal görünüme sahip kaplamalardır. Genel olarak ön dişlerin restorasyonu için tercih edilirler. Tam seramik kuron kaplama ile estetik gülüşe sahip olmak mümkün.

Daha güçlü, daha parlak ve estetik açıdan sorunsuz dişlere sahip olmak için diş hekimlerimiz ile tanışmalısınız.

Tam Seramik Kuron Kaplama
Estetik Dolgu

Estetik Dolgu

Dişleriniz eskisi kadar sağlıklı görünmüyorsa ve eskisi kadar işlevsel değilse estetik dolgu ile tüm kaybettiklerinize yeniden kavuşabilirsiniz.

Estetik dolgu eksik diş bulunması, dişlerin hasarlı ve çürüklerin neden olduğu sorunların ortadan kaldırılmasında kullanılmaktadır. Dişlerin doğal renginde olan dolgu malzemesinin özel bir ışık yardımıyla sorunlu bölgeye yapıştırılmasıdır. Estetik dolgu elastik bir yapıya sahiptir ve kolayca şekillendirilebilmektedir. Ayrıca tek seansta estetik dolgu işlemi sonuçlandığı için en çok tercih edilen dolgu çeşididir.

Dişlerinizin tekrar işlevsel olması ve estetik problemlerinizin ortadan kalkması için siz de estetik dolgu yaptırabilirsiniz.

Estetik Diş Tedavileri Öncesi ve Sonrası - Mutlulukla Gülümse

Diş estetiği yaptıran hastalarımızın tedavi sonrasında özgürce gülümsediği gibi siz de gülümseyebilirsiniz. Hemen hekiminiz ile iletişime geçebilir ve gülümseye bir adım daha ykalaşabilirsiniz.