Doktorunuza Sorun
Doktorunuza Sorun Randevu veya detaylı bilgi almak için arayın.
Dr. İsmail Güleç İstanbul Diş Hekimi

Dünyanın Kalbi İstanbul'da Hem Tatil, Hem Tedavi Fırsatı

Tedavi için bize başvuran hastalarımızın ihtiyaçlarını doğru belirlemek için öncelikle 3-4 adet fotoğraf veya bir panoramik röntgen (OPG) istiyoruz. Eğer panoramik bir röntgenleri bulunmuyorsa hastamız için en uygun röntgen merkezini kısa sürede bularak, randevularını birlikte planlıyoruz.

Bize ulaşan fotoğraf veya panoramik röntgen (OPG) ile uzman hekimlerimiz kişiye en uygun Diş Tedavi Planını hazırlıyor ve hastalara ulaşarak detaylı bir bilgilendirme yapıyor. Soru cevap şeklinde ilerleyen bu görüşmeler sonucu hasta tüm beklentilerini anlatabilmiş, aklına takılan tüm soruların yanıtlarını açıkça öğrenmiş oluyor.

Diş tedavisine başlamak isteyen hastaların verdiği onayın ardından, kişinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda bir seyahat planı hazırlanıyor. Belirlenen randevu gününe uygun olarak; konaklama, uçuş ve transfer organizasyonları Dr. İsmail Güleç'in uzman ekibi tarafından yapılıyor. Hasta Türkiye’de ineceği hava alanından VIP araçlar ile karşılanıyor ve kliniğimizde ağırlanıyor. Dr. İsmail Güleç, tedavi olacak misafirleri için her ayrıntıyı hassasiyetle düşünüyor.

Siz de dünyanın neresinde olursanız olun, bir tıkla size özel tedavi planına erişebilirsiniz. Diş sağlığınızı geri kazanmak, eksik dişlerinizi kendinize en uygun tedavi yöntemiyle tamamlamak ve daha estetik bir gülüşe sahip olmak için bize ulaşın.