Doktorunuza Sorun
Doktorunuza Sorun Randevu veya detaylı bilgi almak için arayın.
Dr. İsmail Güleç İstanbul Diş Hekimi

Diş Modeli Nedir?

Diş estetiği yaptıracak olan kişilerin mutlaka ağız yapısına en uygun dişlere sahip olması gerekir. Eğer ki diş modeli ağıza uygun olmazsa ortaya hem komik hem de kötü bir görüntünün çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Burada sizin diş modellerini beğenmenizden çok size yakışması önemlidir. Çünkü beğendiğiniz herhangi bir model sizin ağız yapınıza yakışmayabiliyor. Doğal durması ve yüzünüzü daha da güzel göstermesi adına doğru modellerin seçilmesi ve ağız içine uygulanması gerekiyor.

Ön dişlerde, yan ve arka dişlere uygulanacak olan uzman hekim desteği ile birlikte ortaya estetik ama bir o kadarda doğal görünen harika dişler çıkacaktır. Agresif diş, dominant estetik diş, gelişkin estetik diş, fonksiyonel estetik diş, Hollywood estetik diş, olgun estetik diş, doğal estetik diş, yumuşak, oval, genç ve olgun estetik diş gibi isteyeceğiniz pek çok modelinde bulunduğunun altını çizmemiz mümkündür. Fakat burada ki en önemli dikkat edilmesi gereken temel konulardan birisi de diş modelleri seçilirken yüzünüze en uygun olanın tercih edilmesidir. Bu sayede hem güzel görünürken de hem istediğiniz doğallığa da erişme şansına sahip olursunuz.

Çağımızda artık tıp sektörü de hızlı bir gelişme gösterdiği için istenilen diş modellerini ağıza uygulamak sanıldığı kadar zor olmuyor. Lakin biraz uzmanlık gerektiren bir alan olduğundan dolayı kişilerin de mutlaka dikkatli hizmet alırken doğru hekimlere tercih ederek hizmetlerinden yararlanması gerekiyor. Sadece diş modellerine değil aynı zamanda istediğiniz diş rengi seçimlerine bile bırakılarak istediğiniz görünümün ortaya çıkması sağlanmaya çalışılmaktadır.

[widget-2]

Yorum Yap