Doktorunuza Sorun
Doktorunuza Sorun Randevu veya detaylı bilgi almak için arayın.
Dr. İsmail Güleç İstanbul Diş Hekimi

Sadece Bir Günde Full implant

Sadece 3 saat içerisinde ağrısız, acısız full implant yapılıp aynı gün içerisinde sabit dişlerinize kavuşabilirsiniz.

İmplant tedavisi diş eksikliklerinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Eksikliğin olduğu bölgedeki çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış yapay bir diş köküdür. Daha sonra implant üzerine porselen kaplamalı yerleştirilerek diş eksikliği giderilmiş olur.

Eskiden diş hekimliğinde, diş eksikliklerini gidermek için Kron köprü veya protez yöntemleri tercih ediliyordu. Eksikliğin olduğu bölgenin önündeki ve arkasındaki dişlerden bir miktar aşındırılıp onların üzerine ölçüsü alındıktan sonra laboratuvarda hazırlanan porselen kaplamalar takılıyordu. Fakat bu yöntemde dişlerden bir miktar aşındırıldığı için zaman içerisinde köprünün altındaki dişlerde çürümeler olabiliyor. Ayrica protezin dişetine baskı yapmasından dolayı diş eti problemleri ve gıda artıklarından dolayı da ağız kokularına neden olabiliyordu.

İmplant tedavisinde bu sorunlarla karşılaşmıyoruz.Hem de yanındaki dişlerden kesim yapmaya gerek kalmadan güzel bir şekilde eksikliği gidermiş oluyoruz. Kron köprü yöntemlerine göre implant tedavileri Hem daha estetik hem de daha sağlamdır ve daha uzun ömürlü kullanılabilir. Standartlara uygun bir şekilde yapılmış implant tedavisi ömür boyu çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

İmplant Tedavileri Hakkında Sıkça Sorulanlar

Firmayı/kişiyi yakından tanımaya, video ve fotoğraflarını incelemeye teşvik edecek yaklaşık 200 karakterlik tanıtım metnini bu alana yazabilirsiniz.

İmplant Tedavisi Nedir?
Kemik Erimesi Olanlara İçin İmplant
İmplant Yapılırken Ağrı Olur Mu?
Tek Seansda İmplant ve Kalıcı Diş
İmplant Kimlere Yapılamaz?

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube