Doktorunuza Sorun
Doktorunuza Sorun Randevu veya detaylı bilgi almak için arayın.
Dr. İsmail Güleç İstanbul Diş Hekimi

Estetik Diş Hekimliği

Dr. İsmail Güleç Estetik Diş Hekimliği Uygulaması

Gülüş estetiği işlemleri çok kapsamlı ve kişiye özel tedavilerdir. Hepimiz saglikli beyaz dislere sahip olmak ve sevdiklerimizle keyifle gülümsemek isteriz.

Gülüş Estetiği insanların gülme ve konuşma esnasında dişlerden veya diş etlerinden kaynaklanan renk, form ve biçim bozukluklarinin giderilip güzel bir gülüşe kavuşmasını sağlamaya yönelik yapılan planlanma işidir.

Tedavi öncesinde hastalardan detaylı fotoğraflar röntgen alınarak bilgisayarda detaylı çalışmalar yapılarak tedavi sonrası nasıl bir görünüm elde edileceğini gösteren çalışmalara dijital gülüş tasarımı denir.

Bu sayede hastalar tedaviye başlamadan tedavi sonrasını nasıl bir görünüme kavuşacak larında görmüş olurlar

En güncel diş tedavisi yaklaşımları ve ileri teknolojik uygulama yöntemleriyle mutlu gülüşlere sahip olun. Her hasta için ayrı olarak şekillendirilen etkili ve hızlı sonuç veren estetik diş tedavilerini keşfedin.

Estetik Diş Hekimliği / Mutlu Hastalar

Almanya, Amerika, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere 30+ ülkeden gelen hastalarımızın mutluluğuna şahit olun. Dr. İsmail Güleç ile gülüş estetiği ve estetik diş hekimliği tedavi yöntemlerini deneyimleyen hastalarımızın fotoğraflarını inceleyin.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram